دوربین کنفرانس لاجیتک مدل Rally به همراه میکروفون

سرعت فیلم‌برداری:30 و 60 فریم بر ثانیه
قابلیت ضبط صدا
ریموت کنترل
رابط:USB-C

750,000,000 ریال بدون مالیات.

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

لاجیتک
دوربین کنفرانس به همراه میکروفون
Rally
182.5 × 152 × 152 میلی‌متر
USB-C
30 و 60 فریم بر ثانیه
70 تا 90 درجه
15x HD zoom
±90 درجه
50+ / 90- درجه
پورت USB
Windows 7 ، Windows 8.1 و Windows 10
 • دوربین کنفرانس لاجیتک مدل Rally به همراه میکروفون
  Logitech Rally Conference Camera With Expansion Mics


  تصاویری با کیفیت استودیویی

  با اندازه تصویر Ultra-HD ویدئو کنفرانس Logitech RALLY تصاویری با جزئیات دقیق، رنگ‌های بسیار طبیعی و دقت اپتیکال بسیار بالا را در ابعاد ۴K را در اختیار شما قرار می‌دهد. تکنولوژی Logitech RightLight تصاویر شما را به نحوی تنظیم می‌کند تا چهره‌ها به شفاف‌ترین حالت خود دیده شوند و در صورت لازم به رندر رنگ پوست شما می‌پردازند.

  سیستم صوتی پیشرفته ماژولار

  دریافت و ارسال صدای با کیفیت برای داشتن یک ویدئو کنفرانس با کیفیت بالا یک لازمه است و ویدئو کنفرانس Logitech RALLY دارای اسپیکر و میکروفون‌هایی است که صدایی شفاف با جزئیات بالا و هوشمند را به شما ارائه می‌دهد. با تکنولوژی Logitech RightSound می‌توانید از ارسال نویز موجود در اتاق جلوگیری کنید، میزان صدای ارسالی خود را به صورت خودکار تنظیم کنید و میکروفون‌های خود را به صورت خودکار بر روی افرادی که در حال صحبت هستند متمرکز کنید. میکروفون‌های حساس این سیستم موجب می‌شوند تا همگی به صورت کامل شنیده شوند و اسپیکر‌ها فضای اتاق شما را با صدای افراد در طرف دیگر تماس پر می‌کنند.

  طراحی شکیل و صنعتی Logitech RALLY

  تمامی قطعات Logitech RALLY دارای طراحی با کیفیت و صنعتی هستند که آن را برای هر نوع استفاده حرفه‌ای مناسب می‌کند و علاوه بر این که باعث می‌شود تا شما در جلسات خود به بهترین نحو دیده شوید، هر قطعه از این مجموعه نیز دارای طراحی بسیار شکیل و زیبا است. دوربین PTZ این مجموعه دارای سطح مشکی و مات با قطعات فلزی طوسی رنگ است. اسپیکر‌ها و میکروفون‌های این سیستم نیز دارای همین ترکیب رنگی هستند و در هر اتاقی به زیبایی دیده می‌شوند.

  ارتقا تجربه کاربری

  Logitech RightSense مجموعه تکنولوژی‌های RightLight، RightSight و RightSound است تا با تنظیمات خودکار نور و تصویر تجربه‌ی بهتری از ویدئو کنفرانس به شما بدهد. با قابلیت RightSight تصویر شما به صورت خودکار بر روی فردی که در حال صحبت است تنظیم می‌شود، بدون اینکه نیاز به تنظیم دستی آن را داشته باشید. RightLight اولویت تصویر خود را بر چهره شما قرار می‌دهد تا در هر فضای نوری به شفاف‌ترین نحو دیده شوید. RightSound صدای شما را به صورت کاملاً شفاف منتقل می‌کند و با حذف نویز، تنظیم میزان صدا و تمرکز بر افرادی که در حال صحبت هستند به صورت خودکار تجربه‌ی بهتری از ویدئو کنفرانس را به شما می‌دهد.

  ویژگی ها

  مشخصات عمومی

  سازنده : : لاجیتک
  نوع محصول : : دوربین کنفرانس به همراه میکروفون
  مدل : : Rally
  ابعاد : : 182.5 × 152 × 152 میلی‌متر

  مشخصات وب کم / ویدئو کنفرانس

  رابط : USB-C
  سرعت فیلم‌برداری : 30 و 60 فریم بر ثانیه
  گستره‌ی میدان دید لنز : 70 تا 90 درجه
  ریموت کنترل :
  قابلیت ضبط صدا :
  قابلیت زوم :
  توضیحات قابلیت زوم : 15x HD zoom
  مقدار چرخش افقی (Pan) : ±90 درجه
  مقدار چرخش عمودی (Tilt) : 50+ / 90- درجه
  منبع تغذیه : پورت USB
  قابلیت پشتیبانی از سیستم‌عامل‌های : Windows 7 ، Windows 8.1 و Windows 10